Atgiešanas politika

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā. Šo noteikumu mērķis ir aizsargāt patērētājus, kuriem veicot pirkumus nav iespējams izvēlēto preci vai pakalpojumu pārbaudīt un izvērtēt tā atbilstību patērētāja vēlmēm.

"Patērētāju tiesību aizsardzības likums" 12. panta 4. daļa nosaka, ka „Atteikuma nosūtīšana noteiktā termiņā izbeidz līgumu un atbrīvo patērētāju no jebkurām līgumsaistībām, izņemot izmaksas, kas saistītas ar preču vai lietas atdošanu atpakaļ ražotājam, pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam."

"Patērētāju tiesību aizsardzības likums" 12.panta 6. daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Preci var atgriezt tikai oriģinālā, nebojātā iepakojumā un pilnā komplektācijā. Interneta veikals patur tiesības atteikt pircējam izmantot atteikuma tiesības, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā vai preces iepakojums būtiski bojāts.

Adrese preces atgriešanai:
DPD:  Paku Skapis Aibe Salaspils, Miera iela 24, LV-2169, Salaspils;
Omniva: Salaspils Miera ielas AIBE pakomāts Nr.9517, Miera iela 24, Salaspils;
Latvijas Pasts: SIA ROTTE, Dienvidu iela 5/3-7, LV-2169, Salaspils.

Pircējam ir tiesības atteikties no precēm 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas brīža, zvanot +371 284 88 298 vai rakstot [email protected]  vai whatsapp šeit. Pircējam ir pienākums 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preču nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs var izmantot atteikuma tiesības, ja:

    • iegādātā prece nav lietota;   
    • iegādātās preces oriģinālais iepakojums un komplektācija ir saglabāta un nesabojāta;
    • Pircējs var uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu.

Jautājumu gadījumā Jūs varat sazināties ar mums:
E-pasts: [email protected]
Tālr. +371 284 88 298